Lees pagina voor

Deel uw dromen voor Deest en Afferden

18 mei 2023

Met het project Druten2040 werken we samen aan een toekomstvisie voor onze gemeente. Hierin komt te staan wat voor een gemeente Druten wil zijn in 2040. We zijn benieuwd naar uw dromen. Wat vindt u belangrijk voor de toekomst van gemeente Druten?

In ieder dorp organiseerden we een bijeenkomst. We hebben een deel van de dorpen in onze gemeente al bezocht en daar de dromen verzameld. In Deest en Afferden horen we uw dromen ook graag. Wat is er fijn aan uw dorp? En wat moeten we doen om dat zo te houden? Maar we horen ook graag wat anders kan, wat beter kan. Meld u aan door een mail te sturen naar druten2040@druten.nl.

Kijk voor meer informatie en de laatste updates op de projectpagina Druten2040.

Agenda

Dorpsbijeenkomst Deest
woensdag 24 mei 20.00 - 22.00 uur
Het Trefpunt

Dorpsbijeenkomst Afferden
woensdag 31 mei 19.30 - 21.30 uur
De Meent

Meer nieuws

Al het nieuws