Ondernemerspeiling

19 mei 2026

De vragen over het ondernemen in gemeente Druten gaan naast onze dienstverlening ook over of Druten een fijne plek is om te ondernemen. Of de regels duidelijk en te doen zijn en hoe u de ondersteuning hierbij ervaart. Alle ondernemers hebben een persoonlijke uitnodiging gehad.

Doet u mee?

Heeft u geen uitnodiging gehad en wilt u toch meedoen? Of heeft u de vragenlijst nog niet ingevuld? Scan de QR-code of vul de vragenlijst in op onze pagina Gemeente Druten wil uw mening weten.

Ook leest u daar wat er met de resultaten van het onderzoek gebeurt.

Meer informatie en hulp

Als u hulp nodig heeft bij het invullen van de vragenlijst, kunt u terecht bij het Informatiepunt Digitale Overheid. Dat is in de bibliotheek, in cultuurcentrum De Bogerd. Ook aan de balie van het gemeentehuis helpen medewerkers u graag. Invullen kan tot 26 juni. Voor meer informatie kijkt u op onze pagina Gemeente Druten wil uw mening weten.

Meer nieuws

Al het nieuws